Dachy zabudowy jedno- i wielorodzinnej

W związku z coraz większą popularnością i zainteresowaniem dachami płaskimi stosowanymi w zabudowie jedno- oraz wielorodzinnej, rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi związane z tym zakresem.
Każdy, kto przystępuje do budowy nowego domu jedno- lub wielorodzinnego, chce aby jego inwestycja była dobrze wykonana i spełniała swoje warunki przez długie lata. Aby tak było, jedną z najważniejszych decyzji jest wybór rodzaju dachu oraz jego pokrycia. Nowoczesny design i moda na budynki z niewidocznym dachem nie oznaczają wielu trudności z jego wykonaniem. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne i materiałowe pozwalają na wykonanie bezpiecznego, szczelnego oraz funkcjonalnego pokrycia dachów płaskich. Zastosowanie odpowiednich materiałów i technologii pozwala na dużą oszczędności czasu, pieniędzy oraz energii. W dobie nacisku na energooszczędność jest to niebagatelna zaleta dachów płaskich. Pozwalają one zaoszczędzić wiele miejsca i energii. Są także doskonałą podstawą do użytecznego zagospodarowania dachu, bez wpływu na jego wizualność. Nasze rozwiązania pozwalają na pełne zagospodarowanie całej powierzchni dachowej pod kolektory słoneczne, czy fotowoltaike, a nawet jako teren zielony.
Posiadając wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług, oferujemy wykonawstwo niezawodnych i funkcjonalnych pokryć dachów płaskich wraz termoizolacją i pełnym odprowadzeniem wody w bezpieczny sposób. Na nasze usługi udzielamy oczywiście gwarancji. Oferujemy również doradztwo techniczne już na etapie projektowania budynku, jak również w etapie końcowym.
W galerii znajdą Państwo przykładowe zdjęcia z naszych realizacji.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.